Kaarli Puiestee 11, Tallinn, 10119, Estonia

Sadamast

Terminalidest A ja B oleme paarikilomeetrise jalutuse kaugusel, nii et kui seljakott pole väga raske, vaata juhist siit. Ühistranspordiga tulles on kõige mõistlikum Linnahalli peatusest trammidega 1 (suund Kadriorg) või 2 (suund Ülemiste) sõita kaks peatust Hobujaamani ning seal ümber istuda Tondi suunas trammidele 3 või 4 ja sõita peatuseni Vabaduse väljak. Vabaduse väljak jääb paremale ning vasakul on kahe torniga Kaarli kirik; hostel asub kiriku kõrval Kaarli puiestee ja Tõnismäe nurgal. Terminalist D saab meile samuti trammiga, selleks tuleb jalutada läbi Rotermanni kvartali Hobujaama peatusesse ning sõita Tondi suuna trammidega 3 ja 4 peatuseni Vabaduse väljak. Vaata juhist siit.

Bussijaamast

Bussijaama eest väljuvad bussid 17, 17A ja 23 peatuvad kõik Vabaduse väljakul, hostel asub peatusest 200 meetri kaugusel vasakul pool Kaarli puiesteel, kiriku kõrval. Tipptunni ajal on ummikute vältimiseks mõistlikum jalutada Bussijaama peasissepääsust 150 meetri kaugusele trammipeatusesse ning sõita trammiga 4 (suund Tondi) peatuseni Vabaduse väljak. Trammipeatusest paremale jääb Vabaduse väljak, vasakul on kahe torniga Kaarli kirik; hostel asub kiriku kõrval Kaarli puiestee ja Tõnismäe nurgal.

Lennujaamast

Kõige mugavam on sõita trammiga 4 (suund Tondi) peatuseni Vabaduse väljak. Peatusest paremale jääb Vabaduse väljak, vasakul on kahe torniga Kaarli kirik; hostel asub kiriku kõrval Kaarli puiestee ja Tõnismäe nurgal. Lennujaamast taksoga tulles läheb sõit maksma ~5€, mugavaim on kasutada Uberit või äppi Taxify.